На Берегівщині понад 3000 осіб ухиляється від служби в армії

Як повідомив підполковник Сергій Іванюк, у Берегівському ОМВК складається база (реєстр) тих військовозобов’язаних, які ухиляються від служби в армії. Таких на сьогоднішній день по Берегову та Берегівщині нараховується понад 3000 чоловік.
Армія
Мова йде про створення Єдиного реєстру військовозобов’язаних, які ухиляються від мобілізації та призовників, що ухиляються від призову на строкову військову службу. У реєстр заноситимуть також керівників підприємств, які перешкоджають своїми діями проведенню заходів мобілізації (таких на Берегівщині виявлено два – це «ТОВ Лісоіндустрія» (керівник Л.В.Феськов) та ТОВ “Інтерсорс” (керівник А.Н.Данильчук).

На осіб, які будуть внесені до цього Реєстру передбачається розповсюдження ряду обмежень чи заборон, а саме: виготовлення закордонного паспорта, перетин державного кордону України, отримання кредитів в банках, зміна місця реєстрації, продажа (купівля) нерухомого та рухомого майна, постановка та зняття з обліку транспортних засобів, прийом на роботу на підприємства, установи та організації всіх форм власності і інше.

“На мою думку для тих військовозобов’язаних, які не реагують на повістки, слід обмежити не лише виїзд за кордон, а й позбавляти водійських посвідчень – це було б набагато дієвішим”, – зауважив підполковник Сергій Іванюк.

За його словами, він прибув на Закарпаття з Бершадсько-Теплицького об’єднаного районного військового комісаріату Вінницької області, з метою наведення порядку та допомоги військовому комісаріату у виконанні мобілізаційної програми на Берегівщині.

Наразі працюватиме спільно з т.в.о. начальника Берегівського ОМВК Ігорем Наумовим.
Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар