На 2 роки засудили закарпатця за домашнє насильство над бабусею (ФОТО)

Поліцією доведено, що мукачівець систематично вчиняв фізичне та психологічне насильство щодо літньої жінки – 87-річної бабусі. За неправомірні дії суд позбавив його волі на 2 роки і 1 місяць

Слідчі Мукачівського районного управління поліції за процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури завершили досудове розслідування справи щодо вчинення домашнього насильства відносно пенсіонерки.

У ході слідства з’ясовано, що 36-річний мукачівець систематично застосовував фізичне насильство щодо бабусі, з якою проживав у одному помешканні. Чоловік ображав її нецензурною лайкою під час сварок, погрожував, штовхав та наносив побої.

Вчора, 24 червня, суд визнав 36-річного чоловіка винним у вчиненні домашнього насильства за статтею 126-1 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 2 років ув’язнення.

Нагадаємо, на території Мукачівської об’єднаної територіальної громади у цілодобовому режимі працює мобільна група з реагування на факти насильства. Поліцейські невідкладно надають всю необхідну допомогу родинам на місці. Зокрема, документують порушення, складають адміністративні протоколи, проводять профілактичну роботу з агресором. Також, у разі необхідності, правоохоронці можуть ізолювати постраждалого від насильника до соціальних центрів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар