На 2 млн грн взуття «забули» вказати у документах як гуманітарний вантаж на митному посту "Тиса"

На митному посту «Тиса» закарпатські митники задокументували порушення митних правил за ч.1 статті 483 МКУ через неправдиві відомості щодо гуманітарного вантажу, під виглядом якого в Україну завозився товар, скоріш за все, для комерційного призначення.

Під час проходження митних процедур водій вантажівки надав товаросупровідні документи, згідно з якими на адресу однієї з церкв, що на Миколаївщині, направлялася гуманітарна допомога з Італії. Зокрема: їжа, одяг, засоби гігієни, матраси, ковдри, іграшки тощо.
Водночас, у ході перевірки інспектори митного посту виявили багато картонних коробок, що знаходилися на 15 піддонах, з товаром іноземного виробництва, не вказані у документах. У підрахунку – 2259 пар гумових чобіт торгової марки «NORA» для дорослих і дітей (різних розмірів та асортименту), а також гумові тапочки торгової марки «WKTEX».

Про те, що серед «гуманітарки» – значна партія новенького взуття, водій, за його словами, дізнався від митників (!). За офіційною інформацією італійського відправника, виявлені понад дві тисячі пар гумових чобіт та тапочок не вказали у товаросупровідних документах помилково через «недосвідченість».

Наразі незадекларований товар вилучено до рішення суду, а остаточну загальну вартість взуття визначить спеціаліст-експерт. За ціною в інтернет мережі, орієнтовна вартість зазначеної партії взуття складає понад 2 млн грн.

Відправ другу:
Залишіть коментар