Мукачівського втікача правоохоронці знайшли в Києві

14-річний мукачівець посварившись з батьком пішов гуляти й не повернувся.
Мвс
Протягом десяти днів мукачівські правоохоронці, розшукували утікача. Знайшли його у Київському дитячому розподільнику й повернули хлопця у родину.

Про те, що хлопець знаходиться у м.Київ мукачівським правоохоронцям повідомили київські поліцейські. Хлопець розгубився у великому місті й не міг знайти поліцейського відділу. Підліток звернувся до перехожого, який й повідомив в поліцію.

– Про те, що підліток зник, до поліції повідомив його батько, – коментує начальник сектору Мукачівського відділу поліції Володимир Круцан. – Правоохоронці розпочали невідкладні заходи щодо його розшуку. Про прикмети хлопця було повідомлено усі підрозділи поліції області та сусідніх областей, інформацію розмішено у ЗМІ та соціальних мережах.
Періодично до поліції надходила інформація, що схожу дитину бачили у різних куточках нашої області, то у м.Виноградово, то у Перечині, далі в Ужгороді, а знайшли хлопчину в Києві.

Нині підліток розповідає, що у день свого зникнення він посварився з батьком, який разом з бабусею його виховують. Хлопець, 26 березня, ввечері вийшов на вулицю прогулятися, де він зустрів друзів. Разом з ними опинився на вокзалі, звідти компанією поїхали до Ужгорода. Де хлопець навідався в гості до своєї матері, яка проживає у с.Радванка. Звідти разом з компанією кілька днів мандрували у м. Виноградово, потім до Перечина, далі поїхали у сусідню Львівську область, і так доїхали у м. Київ.

Юного мандрівника мукачівські правоохоронці повернули в родину. Батько та бабуся зраділи щасливому поверненню хлопця. Хлопець пообіцяв, що більше ніколи не залишатиме домівку.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Як прокоментував керівник сектору превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Василь Мадяр, дорослим варто знати деякі правила: у разі, якщо дитина вчасно не з’явилася додому і ніхто не знає про її місце знаходження, необхідно негайно звернутися до поліції. Окрім того, якщо ви помітили на вулиці, у крамниці чи іншому громадському місці дитину, яка явно перебуває без супроводу дорослих, варто поцікавитися, де її батьки. У разі підозри, що підліток займається бродяжництвом – негайно повідомте у поліцію за телефоном «102».

Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар