Мукачівський клоун серед ночі налякав жінку


У грудні минулого року все Закарпаття дізналося про Мукачівського клоуна Пеннівайза.

Як повідомляє PMG, про хлопця, переодягнутого в костюм головного героя фільму жахів “Воно” не говорив хіба що ледачий. Новина про клоуна, який лякає людей у Мукачеві, облетіла всю Україну. Про нього навіть писали закордонні ЗМІ.

Однак після такого розголосу, мукачівським клоуном зацікавилась прокуратура. Після цього клоун не лякав людей і не публікував моторошні відео. Але тривало це недовго.

Зокрема, сьогодні вночі мукачівський Пеннівайз налякав жінку в Ужгороді. Вона з чоловіком йшла Київською набережною близкь півночі, як раптом із-за дерева вистрибнув клоун і луснув помаранчеву кульку просто жінці під вухо.

“Я кричала, як навіжена, бо не очікувала абсолютно, а мій чоловік ледь стримався, щоб не вдарити з усієї сили йому по голові”, – розповіла ужгородка Антонія Галайда.

Чоловік Антонії змусив клоуна зняти маску і вибачитись. Проте ужгородка вже була не на жарт налякана. До того ж, неподалік був ще один хлопець, який знімав усе це на відео. Зі слів жінки, після цього вони з чоловіком викликали поліцію, а мукачівський клоун із напарником втекли.

Новина про клоуна розлетілась у соцмережах. І закарпатці активно обговорюють цей випадок

Відправ другу:
Залишіть коментар