Мукачівські дорожники працюють безкоштовно: зарплати не отримують вже 4 місяці (ВІДЕО)

Працівники філії «Мукачівська ДЕД» дочірнього підприємства «Закарпатський облавтодор» вже чотири місяці не отримують заробітну плату, – йдеться у сюжеті М-Студіо. Протягом зимового сезону підприємство займалось утриманням автошляхів району, однак, кошти за це від замовника не отримала.

Працівники філії Мукачівської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП “ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР» зараз працюють фактично у борг. Вже чотири місяці механіки, водії, інженери, охоронці та інші робітники не отримують заробітну плату. Кажуть, не мають чим годувати свої родини та платити за комунальні послуги. За словами начальника філії, ситуація зараз дійсно складна, протягом зимового сезону підприємство займалось утриманням автошляхів району, однак, кошти за це від замовника досі не отримала. Інша проблема – техніка на підприємстві вже давно застаріла, частину вже час списувати, інша частина потребує ремонту, та коштів на це немає. Підприємство існує вже 60 років, та якщо колись тут було дві з половиною сотні робітників, то зараз їх менше сотні. Більшість отримує мінімалку. Та цілком можливо, через затримку зарплат, працівників на філії стане ще менше, і тоді утримувати наші дороги буде просто нікому.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Ужгород теж не отримав зарплат ще з листопада! Я знаю, бо в мене там товариш, недавно скаржився. Уже треба шось робити, не тiльки статi писати!