Мукачівка увійшла до 6-ки кращих на Чемпіонаті світу серед перукарів (ФОТО)

Днями у столиці Франції Парижі відбувся довгоочікуваний Чемпіонат світу серед перукарів “HairWorld”. Участь у конкурсі взяло 53 країни світу, серед яких й Україна. росію, Білорусь та Казахстан до змагань не допустили. Про це пише Mukachevo.net

У складі збірної України на чемпіонат поїхала й мукачівка Ліна Староста. Ще у 2018 році Ліна стала Чемпіоном України у категорії Full Fashion Look, це дало їй змогу представляти свою країну на світовому конкурсі.

Цього разу дівчина брала участь у 4-х номінаціях: Fashion Pro, Skin fade, Fashion Kat та Fantasy Freestyle.

За результатами Чемпіонату та визначенням журі Ліна Староста увійшла у шістку кращих, і зайняла 5 місце у категорії Fantasy Style.

Серед робіт Ліни можна виділити роботу, яка мала жовто-блакитні кольори, що наразі символічно для ситуації в Україні.

У висновку, Збірна України виборола багато призових місць у різних жіночих номінаціях, серед яких майстри манікюру, перукарі та візажисти. Мукачівка відмітила, що серед надзвичайно сильних команд по чоловічих секціях були Польща та Італія.

“Так, це був важкий, ні, дуже важкий, але надзвичайно крутий досвід. Приємно коли тебе нагороджують на сцені Чемпіонату Світу! Звісно, це не кінець, у мене попереду ще багато планів!”, – розповіла Mukachevo.net Ліна Староста.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар