Мукачівець сяде на 9 років за розбійний напад на склад брата

За публічного обвинувачення Мукачівської окружної прокуратури місцевого жителя засуджено до 9 років ув’язнення за розбійний напад, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України). Крім того, після набрання вироком законної сили все майно чоловіка підлягає конфіскації за рішенням суду.

Подія трапилася 8 квітня 2021 року в Мукачеві. У судовому засіданні прокурор довів, що пізно ввечері того дня чоловік разом зі спільником здійснили напад на склад, який для ведення підприємницької діяльності орендував брат обвинуваченого. Охоронця побили та зв’язали, залишивши в підсобному приміщенні, після чого мукачівець викрав 300 тис. грн та іноземну валюту. До наступного дня він переховувався в одному з готелів на Мукачівщині, однак його оперативно викрили та затримали правоохоронці.

Відтоді чоловік перебуває під вартою без права внесення застави. Цей запобіжний захід щодо нього діятиме і до набрання вироком законної сили. Зауважимо, що новий злочин чоловік вчинив, відбуваючи іспитовий строк покарання за крадіжку.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар