Мукачево та Ніредьгаза планують організувати спільні спортивні турніри

Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів зустрівся з генеральним директором «Ніредьгази-Спортцентрум» Арпадом Кошем, представниками структури Ерне Шітку, Ріхардом Кіголмі. Йшлося про налагодження співпраці з розвитку спортивної галузі.
DSC_0081
Арпад Кош зазначив, що угорські партнери готові співпрацювати в першу чергу в плані розвитку дитячо-юнацького видів спорту. «У наші спортцентри ми готові взяти на стажування ваших юних спортсменів, надавати їм стипендії. Також цікавить розвиток інфраструктури в місті – готові долучатися до проектів. Ще один аспект нашої можливої співпраці стосується проведення спільних спортивних турнірів».

Ростислав Федів констатував: місто готове до масштабних проектів з розвитку спортивної інфраструктури. Йдеться про розбудову спортивних баз, в тому числі й пропонується реалізувати проекти коштом європейських грантів. «Окрім того, вже цьогоріч в місті збільшено фінансування міської спортивної програми майже в 6 разів. Талановиті спортсмени та тренери отримують стипендії. І ще плануємо збільшити фінансування галузі. Стан спортивних об’єктів нас не влаштовує. Тому вже підготовлені проекти з реконструкції спортзалів», – поділився планами перший заступник міського голови.

Сторони перемовин домовилися про підготовку до підписання угоди про співпрацю.

Мукачівська міськрада

Відправ другу:
Залишіть коментар