МОЗ розробило тимчасові рекомендації для дошкільних закладів

Усі протиепідемічні заходи для дітей повинні бути організовані в ігровій формі.

Міністерство охорони здоров’я України розробило тимчасові рекомендації для дошкільних навчальних закладів щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину. Зокрема, МОЗ рекомендує обов’язково міряти температуру працівникам дитячих садочків.

На час карантину батькам заборонено заходити в приміщення дитячих садків. Згідно з рекомендаціями МОЗ, вихователі повинні вранці приймати дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі. На вході в заклад адміністрація закладів повинна організувати місце для обробки рук спиртовими антисептиками. При цьому для дітей усі протиепідемічні заходи мають бути організовані в ігровій формі.

Якщо буде підтверджено випадок COVID-19 в одного з учителів чи викладачів, самоізоляції підлягають особи, які мали встановлений контакт та не використовували при цьому засобів індивідуального захисту.

В дитячих садочках забороняється використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів із довгим ворсом. Заборонено заходити в приміщення дошкільного закладу у вуличному взутті, проводити масові заходи та батьківські збори.

Відправ другу:
Залишіть коментар