МОЗ оновило перелік "червоних" і "помаранчевих" зон: які зміни чекають на області


Міністерство охорони здоров’я оновило перелік “червоних”, “помаранчевих” і “червоних” зон в Україні, за яким, зокрема до “червоної” зони потрапив Костопільський район Рівненській області.

Про це пише Суспільне.

Як свідчать оновлені дані карти епідемічних показників на рівні районів і міст, “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 станом на 7 серпня мають:

м. Тернопіль;

Костопільський район Рівненської області;

в Кіцманський район Чернівецькій області.

Спочатку МОЗ вносило до “червоної” зони Харків і прибирало Тернопіль, однак згодом у відомстві передумали і знову зробили Харків “зеленим”, а Тернопіль — “червоним”. До червоної, помаранчевої та жовтої зони розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці 7 областей України: Тернопільської, Харківської, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької.

У порівнянні з минулим тижнем, з “жовтої” зони зникла Вінниця. Луцьк із “червоної” зони перемістився у “помаранчеву”. Житомир та Ужгород залишилися у жовтій зоні, Івано-Франківськ — у “помаранчевій”. З “червоної” зони зник Тернопіль, перемістившись у “зелену” зону.

“Помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлюється в:

м. Чернівці;

Волинській області – в м. Луцьк, Луцькому та Любешівському районах;

Івано-Франківській області – в місті Івано-Франківськ та Городенківському районі;

Рівненській області – в Рівненському районі.

м. Львів

До “помаранчевої” зони додалися Чернівці, які раніше були “зеленими”.

“Жовтий” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 встановлюється в:

Волинській області – в містах: Володимир-Волинський, Нововолинськ, у Ківерцівському та Маневицькому районах;
Житомирській області – в містах Житомир, Бердичів, у районах – Житомирському, Любарському, Пулинському та Романівському;

Закарпатській області – в містах: Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст, Чоп; у районах: Берегівському, Великоберезнянському, Виноградівському, Воловецькому, Іршавському, Міжгірському, Мукачівському, Перечинському, Рахівському, Свалявському, Тячівському, Ужгородському, та Хустському.

Івано-Франківській області – в м. Калуш, Коломия; у районах – Калуському, Коломийському, Косівському, Снятинському та Тисменицькому;

Рівненській області – в м. Дубно; у районах: Гощанському та Здолбунівському.

Хмельницька область – в м. Хмельницький; у районах: Білогірському, Волочиському, Красилівському, Теофіпольському, Чемеровецькому.

Тернопільській області – в Бережанському, Гусятинському, Козівському, Лановецькому, Чортківському районах;

Чернівецькій області – в м. Новодністровськ; у районах: Вижницькому, Герцаївському, Глибоцькому, Заставнівському, Кельменецькому, Новоселицькому, Путильському, Сокирянському, Сторожинецькому та Хотинському.

Чернігівській області – м. Прилуки, Ніжин; у районах: Бобровицькому, Ніжинському, Прилуцькому, Носівському та Козелецькому.

Із “жовтої” зони зникли міста Хмельницький і Новоград-Волинський, перемістившись до “зеленої” зони.

Відправ другу:
Залишіть коментар