МОЗ оновило карантинні зони: усі регіони України в "жовтій" зоні

Станом на 29 травня всі регіони України та Київ перебувають у “жовтій” зоні карантину. Водночас сім регіонів частково відповідають показникам “зеленої” зони.

Про це свідчать оновлені дані Міністерства охорони здоров’я, пише Суспільне.

Згідно з ними, на сьогодні в Україні немає жодного регіону з перевищеними показниками захворюваності на COVID-19. При цьому Київ за двома показниками — відсотку від епідпорогу (37,4%) і коефіцієнту виявлення випадків інфікування (4,8%) — відповідає “зеленій” зоні. За коефіцієнтом виявлення випадків коронавірусу “зеленій” зоні також відповідають: Вінницька (3,4%), Закарпатська (4,7%), Кіровоградська (4,7%), Луганська (4,2%) та Одеська (3,7%) області, а за відсотком від епідпорогу Київ (37,4%), Закарпатська (46,5%), Полтавська (47,2%) та Хмельницька (49,2%) області.

У міністерстві зазначили, що “жовтий” рівень діє як базовий на рівні всієї країни та встановлюється на рівні регіонів. Водночас “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

“Жовта” зона передбачає дозвіл на роботу:

– закладів харчування з 7:00 до 24:00;

– магазинів, в яких продають непродовольчі товари, та торгових центрів;

– кінотеатрів та закладів культури з наповненістю не більше ніж 50% місць;

– закладів освіти;

– спортивних залів та фітнес-центрів з розрахунку однієї людини на 20 квадратних метр.

Відправ другу:
Залишіть коментар