МОЗ: на коронавірус тестуватимуть усіх, хто має ознаки респіраторного захворювання

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні хочуть тестувати на коронавірус усіх, хто має ознаки респіраторного захворювання. Про це Степанов заявив на брифінгу 12 грудня.

«Тепер будемо тестувати людей з будь-якими ознаками респіраторного захворювання, незалежно від того, чи відповідає симптоматика коронавірусній хворобі. Будь-які респіраторні захворювання – будуть проводити ПЛТ-тести, щоб підтвердити чи спростувати діагноз COVID-19», – зазначив міністр.

Хочемо робити не менше, ніж 1 мільйон тестів на місяць”. Степанов підкреслив, що тестування буде безкоштовним.” -йшлося в повідомленні.

При цьому він зазначив, що йдеться не тільки про ПЛР-тести, а й про швидкі тести.

За словами міністра, якщо швидкий тест підтвердить наявність захворювання – його результати потрібно буде підтвердити чи спростувати ПЛР-тестом, тому що чутливість експрес-тестів менша за ПЛР.

Степанов додав, що українські лабораторії наразі не завантажені на 100%. Він розповів, що зменшилася кількість людей, які звертаються за тестуванням через мобільну бригаду, сімейних лікарів чи іншим способом.

Відправ другу:
Залишіть коментар