Москаль зворушливо попрощався з луганчанами

Геннадій Москаль, який нещодавно керував Луганською областю, а тепер став очільником Закарпаття, написав зворушливого прощального листа луганчанам.
Москаль

“Мені доводилося працювати в різних куточках України, тому скажу, що мене вразило в луганчанах найбільше. Це відкритість, щирість і прямолінійність. Завдяки цим рисам навіть у найскладніших ситуаціях, у найважчі часи мені працювалося легко і приємно. Луганщина назавжди стала часткою мого життя”, — написав Москаль на своєму сайті.

Він пригадав, як тільки прийшов на цю посаду у вересні минулого року, написав про окремі моменти, які найбільше запам’яталися, і про “дівчинку років 10-ти, котра, йдучи вранці в школу на проспекті Гвардійському в Сєвєродонецьку, завжди віталася “Слава Україні!”.

Завжди пам’ятатиму простих селян, котрі пережили справжнє пекло, але залишилися самими собою, навіть стали кращими,
— зазначив Москаль.

“Я пишаюся тим, що був разом із вами весь цей непростий час, і де б не працював у майбутньому, вважатиму за честь допомогти вам усім, чим тільки зможу. Щиро бажаю вам оптимізму, впевненості в завтрашньому дні і мирного неба над головою. Хай береже вас Бог!” — завершив Москаль.

Нагадаємо, 15 липня Петро Порошенко призначив Геннадія Москаля головою Закарпатської ОДА, який раніше працював на посаді керівника Луганської області.

Відправ другу:
Залишіть коментар