Москаль просить іноземних виробників про сприяння в боротьбі з тютюновою контрабандою

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль просить українських та іноземних виробників тютюнових виробів про сприяння в боротьбі з контрабандою сигарет на західному кордоні країни.
Москаль

“Ми просимо провести лабораторні дослідження вилучених цигарок на предмет їх ідентифікації та місця виробництва – аж до конкретної фабрики в Україні чи за кордоном. Таким чином можна буде з’ясувати точні джерела контрабандних потоків, що йдуть через нашу область, і встановити відсоток контрафактної продукції”, – цитує Москаля його прес-служба.

Крім того, він наголошує на доцільності організувати тренінги українських силовиків, які охороняють кордон, для підвищення їх кваліфікації.

“По-третє, очікуємо допомогу в купівлі обладнання для виявлення контрабандних сигарет в автомобільному чи залізничному транспорті”, – додав Москаль, пояснивши, що мова йде про спеціальні сканерах, що дозволяють “побачити” утримання транспорту без його розвантаження.

“Ми запрошуємо представників світових брендів тютюнових виробів, представлених в Україні, на спеціальну нараду в Ужгород. У посиленні боротьби з контрабандою зацікавлена ​​не тільки Україна, але і виробники сигарет, які в результаті незаконного продажу своєї продукції несуть величезні збитки”, – підкреслив глава Закарпатської облдержадміністрації.

Раніше Москаль заявив, що в українському законодавстві необхідно відновити кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів.

За даними Державної прикордонної служби, у Закарпатській області діє більше 50 злочинних груп контрабандної спрямованості.

Відправ другу:
Залишіть коментар