Москаль назвав основного постачальника контрабандних сигарет з України

Основним постачальником сигарет, які контрабандною вивозяться з України, є Львівська тютюнова фабрика.
Про це на своїй сторінці написав губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль.

Москаль

“Результати обшуків узагальнюються й будуть повідомлені додатково, однак уже можна сказати, що основним поставником сигарет, які потім нелегально переправлялися за кордон, була Львівська тютюнова фабрика”, – повідомив він.

Частина з вилучених сигарет виявилися білоруськими. На думку Москаля, це вказує на той факт, що в Чернігівській області на кордоні з Білоруссю є “вікна” для контрабандистів.

Москаль додав, що для посилення боротьби з контрабандою через зелений кордон уздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, які ведуть в область, виставлені пости з працівників митниці, прикордонної служби, МВС, СБУ та фіскальної служби.

“Пости не допускатимуть завезення на Закарпаття великооптових партій сигарет (у тому числі без акцизних марок) та контрафактних спиртних напоїв, а із Закарпаття – вивезення лісу-кругляку”, – повідомив він.
Як відомо, саме контрабанда сигарет вважається основною причиною збройного зіткнення у Мукачевому між Правим сектором та оточенням депутата Ради Михайла Ланьо. Декілька озброєних членів Правого сектору досі переховуються у лісах Закарпаття.

Відправ другу:
Залишіть коментар