Москаль бажає "ганьби й кримінальної відповідальності" закарпатським дезертирам АТО

Закарпатська облдержадміністрація робить усе для увіковічення пам’яті героїв, що загинула на сході України. На їх честь розпорядженнями голови ОДА в рамках закону про декомунізацію перейменовано вже більше тридцяти вулиць у містах і селах області.

Москаль

Сьогодні Геннадій Москаль проводить спеціальну нараду за участі керівників райдержадміністрацій та сільських голів, на якій розглядатиметься питання перейменування «радянських» топонімів, що були запроваджені рішеннями райкомів та обкому компартії України, але не підпадають під дію закону про декомунізацію. Вони також будуть названі на честь військових, котрі віддали свої життя, відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України в ході бойових дій на Донбасі.

Закарпаття буде єдиною областю України, де всі загиблі на Донбасі герої будуть увіковічнені шляхом перейменування вулиць.

– На жаль, серед мешканців Закарпаття є не тільки герої, але й дезертири, – заявляє Г.Москаль. – І якщо перші заслуговують пошани й поваги, то другі – ганьби й кримінальної відповідальності. Зараз слідчими органами розшукуються 39 закарпатців, котрі дезертирували зі своїх військових частин на сході країни. По них відкриті кримінальні провадження за фактами самовільного залишення місця служби та дезертирства. Область має знати не тільки своїх героїв, але й антигероїв, тому надаємо список самовільників та дезертирів для ознайомлення громадськості й повідомлення про їх місцеперебування правоохоронним органам.

Відправ другу:
Залишіть коментар