"Модна контрабанда": закарпатські митники вилучили дорогі брендові речі

Кур’єр незаконних брендів «поплатився» не лише їх недоставкою, а й вилученням та протоколом зі штрафними санкціями, повідомляють на сторінці Закарпатської митниці.

Пасажир автобусу намагався завезти в Україну дорогі колекційні речі під виглядом особистих речей, аби уникнути сплати значної суми митних податків.

Це сталося на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні. 49-річний тернопільчанин повертався з Італії в якості пасажира на автобусі. У зоні митного контролю вніс в декларацію дані про наявність виключно особистих речей. Усно заперечив, що переміщує через кордон будь-які інші товари, в тому числі, кількість яких обмежена.

Втім, досвідчені іспектори управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Закарпатської митниці здійснили повну перевірку багажного відсіку автобусу. Як з’ясувалося, окрім заявлених 30 місць супроводжуваного багажу, там знаходився незаделарований новенький колекційний товар відомих брендів. Зокрема: жіночі сумки від італійських торгових марок «DOLCE&CABBANA» та «Versace», іспанського бренду «Louis Vuitton», рюкзак від «Gucci», жіноче та чоловіче взуття від «LeSILLA», «DOLCE&CABBANA»; жіночі куртки, сукні, светри, брюки та пальто від PINKO», «MSGM», «Elisabetta Franchi» «PESERICO», «KENZO», «Trussardi», «PAUL&SHARK», «MAJE»; чоловічі шапка від «Louis Vuitton» та ремінь «DOLCE&CABBANA» (загалом 25 од.).
Увесь цей брендовий крам був акуратно складений у дві картонні коробки і розміщений серед пакунків вживаних речей, та й, скоріш за все, передбачався для подальшого комерційного збуту на території України.

А от пасажир навідріз відмовився визнавати дороговартістні товари своєю власністю, перевівши «стрілки» на невідому особу з м.Венеція, яка попросила просто доставити їх у Львів іншій особі за вказаним моб номером.

До слова, в інтернет мережі товари зазначених марок коштують по кілька сотень євро за одну одиницю. Тож зрозуміло, що загальна вартість брендів у декілька разів перевищує дозволену митним законодавством суму 500 євро для ввезення на одну особу товару без декларування та оподаткування.

Відносно пасажира складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100% вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію.

Наразі вилучені бренди потребують додаткової оцінки спеціаліста-експерта. А от долю незаконного товару визначить суд, куди митниця скерувала справу.

Відправ другу:
Залишіть коментар