Міжнародний скандал? МЗС звинуватило Угорщину у втручанні в українські вибори

Міністерство закордонних справ України заявило про втручання з боку Угорщини у місцеві вибори в нашій державі.

Це — реакція на заяву глави МЗС Угорщини Петера Сійярто у день виборів, 25 жовтня. Посадовець сусідньої держави закликав голосувати на Закарпатті за “КМКС” Партію угорців України”.

“МЗС України глибоко засмучене, що у такий спосіб офіційний Будапешт нахабно підтвердив своє пряме втручання у внутрішні справи України і завдав підступного удару послідовним зусиллям України конструктивно вирішити наявні в українсько-угорських відносинах проблеми. Неприйнятні підказки виборцям з Будапешта порушують законодавство України і не залишають українській стороні іншого вибору як жорстко реагувати на такі кроки відповідно до усталеної міжнародної практики та законодавства України.”, — йдеться у заяві МЗС.

Нагадаємо, напередодні місцевих виборів, 20 жовтня, агітував за “КМКС “Партію угорців України” Держсекретар Угорщини Янош Арпад Потапі. МЗС України тоді відповіло, що “на кожен такий факт реагує в межах повноважень, дипломатичним шляхом застерігаючи угорську сторону від порушення виборчого законодавства України і спроб втручання у внутрішні справи нашої держави”.

Відправ другу:
Залишіть коментар