Михайло Рівіс: Закарпатські нотаріуси є успішними і здатними крокувати в ногу з вимогою часу

Сьогодні , 2 вересня у сесійній залі Закарпатської облради відбулися урочистості з нагоди Дня нотаріуса.
P1150356
Привітати іменинників прийшли голова облради Михайло Рівіс та заступник голови – керівника апарату ОДА Олександр Петік.

Відкриваючи захід , начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслана Натуркач запросила всіх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів на Сході України. Після чого привітала всіх колег зі святом, подякувала за сумлінну працю та надала слово голові обласної ради.
У своїй промові Михайло Рівіс зазначив, що фактично нотаріуси є однією з опор діючої влади. Та одним із суб’єктів публічної влади.

– Ви маєте добре розумітися не тільки на правовій базі, але й на фінансовій, знати цивільне право та податкове законодавство, нормативні вимоги щодо проведення розрахунків, відкриття рахунків тощо, а тепер ще й опановувати функції державних реєстраторів. І, звісно, постійно навчатися і самовдосконалюватися. Оскільки ваші помилки можуть бути досить вагомими для людини. І ця відповідальність зростає щоразу. Звісно, у вашій роботі є свої проблемні питання та технічні негаразди. І ми про них знаємо. Але сьогодні виживає той, хто вміє швидко забувати старе і вчитися новому. Ви є успішними і ви дійсно здатні крокувати в ногу з вимогою часу, – наголосив Михайло Михайлович та додав: – Наша держава на 25 році незалежності підійшла до конкретних реформ. Як у галузі права, так цивільного законодавства. Ці зміни зачіпають як вас, так і простих людей, які до вас приходять. Це непросто ні для вас, ні для влади, ні для людей, які звертаються і до нас за підтримкою, порадою, допомогою. Важливо, що є взаємодія і бажання працювати на благо людей.

Далі Михайло Рівіс та Олександр Петік побажали всім присутнім міцного здоров’я, наснаги, успіхів у роботі, добра і злагоди в сім’ях та миру і спокою на рідній землі. На завершення за зразкове виконання обов’язків, делегованих державою, пов’язаних із вчиненням нотаріальних дій, та з нагоди Дня нотаріату кращим із них вони вручили відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації.

Прес-служба обласної ради

Sorry, there are no polls available at the moment.
Відправ другу:
Залишіть коментар