Михайло Кополовець – новий спортивний директор ФК «Минай»

Новим спортивним директором ФК «Минай» став відомий на всю Україну футболіст, півзахисник нашої команди – Михайло Кополовець.

Сьогодні ж, 21 листопада (день Святого Михайла, до речі) він очолив нову для себе посаду. Відзначимо, що Кополовець не завершує футбольну кар’єру – з цього дня він буде поєднувати роботу спортивного директора та гравця ФК «Минай».

Ось, що розповів клубній прес-службі сам футболіст:

«Дуже вдячний керівництву клубу за таку пропозицію: президенту В. Пересоляку, віце-президенту Є. Плавайко, – розповів Михайло. – Звісно, я погодився. Сподіваюся, що виправдаю їх довіру та зможу якісно працювати на користь нашого клубу.

Відразу скажу, я не завершую кар’єру. В мене є сили та бажання продовжувати грати, допомогти команді. Якщо це десь заважатиме моїм основним обов’язкам то, звісно, десь пропускатиму тренування: це ж треба буде бути на зустрічах, переглядах тощо. Але думаю, впораюся. Я дуже люблю футбол! Якби стояло питання: бути спортдиректором або футболістом, то обрав би останнє. Але керівництво запропонувало такий варіант і я дуже вдячний!

У мене є безліч креативних ідей, які я б реалізував у життя. Думав про це, ще коли був футболістом. Тепер маю всі можливості їх втілити. Відразу кажу: чекайте сюрпризи! І нові цікаві трансфери!».

За словами М. Кополовця, мова йде як про закарпатських футболістів, так і про гравців з інших областей.

«Звісно, для нас пріоритет – це вихованці закарпатського футболу, – зазначив він. – Хочемо, щоб грали нові Беци, Федаки, Гегедоші, Кополовці, Кобіни, але будемо запрошувати і з інших регіонів. Буду пропонувати керівництву, щоб кожен футболіст з області мав шанс проявити себе у нас, будемо стежити за ними. Нас дуже цікавить молодь. Але аби виконати ті завдання, яке перед нами ставить керівництво, слід запрошувати також якісних виконавців і з-за меж Закарпаття».

Не лякає М. Кополовця і статус «першого граючого спортивного директора». «Є ж граючі президенти, то чому б не бути граючим спортдиром? – зазначив Михайло. – Головне, аби роботу виконував якісно».

Цього і ми йому бажаємо. А також ще раз вітаємо!

До речі, Михайло вже найближчим часом відправиться у Німеччину, де пройде фаховий медичний огляд та спеціалісти визначать: як швидко новий спортивний директор «Минаю» вже зможе повернутися на поле.

Інформаційний департамент ФК «Минай»

Відправ другу:
Залишіть коментар