Місцеві вибори визначать подальшу долю Яценюка

Одне з головних призначень місцевих виборів, які мають відбутися восени цього року, – це оцінка діяльності Уряду Арсенія Яценюка.
Томенко
Цілком очевидно, що сьогодні серед основних завдань місцевих виборів – не лише зміна депутатського корпусу та системи місцевого самоврядування в Україні. Зважаючи на те, що пройшло вже більше року, як Уряд А. Яценюка запропонував абсолютно іншу логіку бюджетного фінансування та реалізації проектів освіти, охорони здоров’я, спорту, послуг ЖКГ тощо з передачею повноважень та не до кінця зрозумілою системою фінансування цих повноважень на місцях, тому, фактично, ці вибори будуть визначати, наскільки місцеві громади підтримують урядові ініціативи.
Також особливою місією цих місцевих виборів буде індекс ставлення до Уряду Арсенія Яценюка та, зокрема, до партї “Народний фронт”, яку він очолює.
За умов, якщо партія Прем’єр-міністра отримає на місцевих виборах переконливу перемогу, це стане серйозним аргументом щодо того, щоб Прем’єр і далі залишався на своїй посаді, а його Уряд продовжував свої реформи, зокрема, в частині взаємин Уряд-місцева влада-місцеві громади.
Якщо ж його партія отримає низьку підтримку, це буде необхідною і достатньою умовою для відставки нинішнього Уряду та необхідності редагування політики по відношенню до місцевих громад.

Відправ другу:
Залишіть коментар