Міністра Павленка викликали в МВС на допит в якості свідка

Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ надіслало повістку міністру аграрної політики та продовольства Олексію Павленку з проханням з’явитися 10 червня на допит у якості свідка. Про це повідомив міністр на своїй сторінці у Facebook.
Павленко олексій
“Я готовий до активної співпраці з правоохоронцями. До речі, вчора отримав повістку на допит. В якості свідка. Сподіваюся, слідчі МВС справді зацікавилися відновити законність і повернути країні украдені мільярди. Лише під тиском суспільства змусимо негідників повернути гроші державі”, – написав він.

Павленко також виклав фотокопію повістки, в якій йдеться, зокрема, що йому потрібно з’явитися 10 червня о 10 годині до ГСУ МВС України для участі у допиті у кримінальному провадженні в якості свідка.

З перших днів на посаді Міністра аграрної політики та продовольства України щоденно відчуваю присмак, характерний для правоохоронного органу. Адже відомство пронизане кримінальними схемами та злочинними оборудками. Роками новітні «Корейки» безстрашно і безсовісно накопичували мільярдні статки, забезпечували своїм дітям і онукам безхмарне майбутнє. Щоправда, на відміну від персонажу Ільфа і Петрова, робили це брутально і без жодної поваги до КримінальногоКодексу. Робили це до Майдану, під час та навіть після. 

Вже в перші три місяці ми розкрили схеми, провели фінансову перевірку усіх підприємств зі сфери управління Міністерства. Здійснили поглиблену фінансову діагностику 30 найбільших державних підприємств. В результаті, за моєю ініціативою до компетентних органів направлено більше 100 подань з інформацією щодо фактів масштабної корупції на загальну суму 9 мільярдів гривень.
Натомість «схемотехніки», усвідомивши неминучість розплати, розпочали опір. Тиск на мене та команду відбувається через політиків, депутатів, правоохоронців, ЗМІ… Здебільшого прихований, але часом – із переходом в активну фазу. В них є для цього гроші, організаційні структури, є куми, родичі та друзі у владі. У результаті без будь-яких причин гальмуються десятки розслідувань. Замість жорстких акцентованих дій плетуться розлогі процесуальні мантри, під час яких грішне поглинає праведне.
Але впевнений, кожний отримає те, на що заслуговує. Моя команда для цього зробить усе можливе. А буде треба – й неможливе. Лише за останній місяць: оголошено у розшук маститого «схемщика», колишнього керівника Укрспирту, порушено слідство щодо вкрадених вже після анексії Криму 23 мільйонів гривень у Севастопольському морському рибному порту. Розслідуються десятки інших корупційних дій.
Я готовий до активної співпраці з правоохоронцями. До речі, вчора отримав повістку на допит. В якості свідка. Сподіваюся, слідчі МВС справді зацікавилися відновити законність і повернути країні украдені мільярди. Лише під тиском суспільства змусимо негідників повернути гроші державі.
Слава Україні!

 

Відправ другу:
Залишіть коментар