Мільйони гривень - на допомогу нашим бійцям

Закарпатці щомісяця перераховують до бюджету близько 10 мільйонів військового збору.
Мільйони гривень - на допомогу нашим бійцям
Така сума військового збору спрямована до бюджету платниками податків Закарпаття протягом п’яти місяців 2015 року, – інформують в Головному управлінні ДФС у Закарпатській області. Зокрема, протягом травня сума надходжень цього збору склала понад 10 млн 380 тис. грн.

Фахівці ДФС області відзначають, що стабільні надходження податку на підтримку армії – прояв справжнього патріотизму громадян та усвідомлення важливості реформування Збройних сил України. Зауважимо, що суттєвим фактором, який впливає на збільшення надходжень на потреби посилення обороноздатності держави є легалізація трудової зайнятості та запобігання випадків виплати заробітної плати у «конвертах».

Також у відомстві інформують про те, що з 1 квітня 2015 року запроваджено оновлену форму № 1ДФ, у розділі II якої податкові агенти відображають інформацію про військовий збір (загальні суми нарахованих та виплачених доходів, з яких утримано військовий збір, загальну суму нарахованого та перерахованого до бюджету військового збору). При цьому в податковому розрахунку за формою № 1ДФ податкові агенти не зазначають відомості про фізичних осіб, яким нараховані такі доходи.

Нагадаємо, що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

Порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 Податкового кодексу України, повідомили з відділу комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Відправ другу:
Залишіть коментар