"Мільйон дерев за добу": в Ужгороді висаджувати дерева та кущі на трьох локаціях

Акція “Мільйон дерев за добу” відбулася на трьох локаціях в Ужгороді, інфомрує Суспільне

Це території біля озера “Кірпічка”, Радванського кар’єру та Ужгородського національного університету, розповіла координаторка проєкту “Озеленення України” на Закарпатті Ганна Мелеганич. За її словами, проєкт стартував весною цього року, триватиме до початку листопада. 17 жовтня в Ужгороді запланували висадити 10 тисяч дерев.

Біля озера “Кірпічка” висаджували алею. Учасниця акції Людмила Осипова каже: “Мені подобаються гарні алеї та місця, де красиві дерева. Щоб було гарно, їх треба висадити. Потрібно самим брати участь у цьому. Треба докласти руку до цього, серце та душу – і все буде гарно. І в цьому місті буде всім добре: і дітям, і нам”.

“Озеленення в будь-якому місті потрібне, — каже учасник акції Олександр Климович. —Це дуже добра акція”.

Біля озера висадили декілька видів дерев, а також кущі, каже координаторка на цій локації Тетяна Ігнатьо: “Саме на цій локації будуть висаджені дуби, калини, клени та явори, верба буде висаджена, їстівний каштан і сосни з туями”.

Біля “Ужгородського національного університету” висаджували кущі бирючини. За словами координаторки Крістіни Товт, там запланували висадити 600 кущів: “Сьогодні в нас до акції долучилися студенти 1 курсу. Ми планували на цей захід залучити понад сотню студентів. У зв’язку з тим, що з середи у нас посилення карантину, тому їх поділили на групи до 20 людей. Кожна група мала свій час, на який вони повинні були прийти”.

Крім Ужгорода, акція “Мільйон дерев за добу” відбулася в інших містах області, каже координаторка проєкту “Озеленення України” на Закарпатті Ганна Мелеганич.

“На території області у нас понад десять локацій, де долучилися волонтери. Це в містах, зокрема, Ужгород і Мукачево, в Іршаві на території школи висаджували. Також велика кількість територій лісництв буде засаджена сьогодні. Найбільше – в Мукачівському, Воловецькому, Рахівському лісництвах”.

За словами Ганни Мелеганич, акція “Мільйон дерев за добу” триває 17 жовтня, але дерева продовжать висаджувати в рамках “Озеленення України” до початку листопада.

Відправ другу:
Залишіть коментар