Мешканця Ужгородщини засуджено до ув’язнення за крадіжку золотих прикрас, погрози вбивством та побої

За публічного обвинувачення Перечинського відділу Ужгородської окружної прокуратури жителя с. Тур’ї-Ремети засуджено до ув’язнення на півтора року. Його обвинувачують у нанесенні знайомому середньої тяжкості тілесних ушкоджень, погрозах вбивством і повторній крадіжці (ч. 1 ст. 122, ч. 1 ст. 129, ч. 2 ст. 185 КК України), повідомляють на сторінці Закарпатської обласної прокуратури.

До цього чоловік притягався до кримінальної відповідальності за п’ять крадіжок і грабіж, а також до адміністративної – за домашнє насильство. Наразі ж прокурор у судовому засіданні довів, що закарпатець у жовтні 2020 року викрав із помешкання свого роботодавця золоті прикраси на майже 50 тис. грн.

Інший інцидент трапився цього року у вересні поблизу одного з магазинів у с. Тур’ї-Ремети. Обвинувачений розпочав сварку зі знайомим та наніс йому кілька ударів по обличчю та тілу. На шум вийшов місцевий житель і взявся розбороняти чоловіків. У відповідь одержав погрози від винуватця конфлікту. Принісши з дому сокиру, останній продовжив погрожувати потерпілому, який намагався втекти від кривдника.

Вступ вироку в законну силу очікується.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Відправ другу:
Залишіть коментар