Мер Ужгорода привітав із 90-річним ювілеєм ужгородця Івана Мешка (ФОТО)

Іван Михайлович Мешко – найстаріший хорист українського греко-католицького хору ім. о. А. Волошина Ужгородського Хрестовоздвиженського кафедрального собору.
2

“Сьогодні мав виняткову нагоду отримати непересічне задоволення від спілкування з людиною в якій органічно поєдналися життєва мудрість, знання та духовність.
Іван Михайлович Мешко – науковець, який упродовж багатьох років керував економічним факультетом УжНУ, великий патріот України, який підтримував Народний Рух на Закарпатті очолюваний Петром Скунцем та один з ініціаторів створення хору, який би супроводжував Божественну Літургію українською мовою.
Не перестаю дивуватись тому, як багато чудових людей живе в нашому місті. До того ж людей, які щедро і безкорисно діляться своїм досвідом та знаннями. Впевнений, з їх допомогою ми змінимо наше місто на краще, а я користуючись нагодою хотів би привітати з 90-річним ювілеєм Івана Михайловича Мешка – найстарішого хориста українського греко-католицького хору ім. о. А. Волошина Ужгородського Хрестовоздвиженського кафедрального собору та побажати йому міцного здоров’я, щастя, благополуччя, енергії, натхнення та радості сьогодення!” – написав новообраний Ужгородський міський голова Богдан Андріїв на своїй сторінці в Інтернеті.

Відправ другу:
Залишіть коментар