Мер Ужгорода не дурний і перед роботою молиться за Ужгород (ВІДЕО)

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов пояснив, чому пригрозив підлеглому лялькою Вуду та звідки бруківка на подвір’ї його сина
Погорелов
На вчорашньому брифінгу мера журналісти не оминули кількох незручних питань, зокрема, питання про скандал, пов’язаний із екс-керівником “муніципалів” Сергієм Горбанем та ситуацію із бруківкою, яку журналісти зафіксували у дворі нового будинку його сина, пише Закарпаття depo.ua.

Нагадаємо, Горбань звинуватив мера у психологічному тиску і погрозах лялькою Вуду. Коментуючи представникам ЗМІ цю ситуацію, Віктор Погорєлов назвав скандал передвиборчою провокацією. Погорєлов підтвердив, що розмова така була, але слова на відео вирвані з контексту.

Також міський голова запевнив присутніх, що кожного дня він ходить до церкви і кожного ранку перед роботою молиться за Ужгород.

Що стосується бруківки, то син купив її ще у 2003 році. За словами мера, є всі належні документи і ситуацію він буде з’ясовувати у судовому порядку.

“Я зберігав бруківку міську безкоштовно (домовився з фірмою). Перевезли її за рішенням мого тимчасового попередника, і тепер за її цілісність відповідає директор.
Я не на стільки дурний, щоб красти щось, я заплачу за це”, – запевнив міський голова

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар