Медики розповіли, як жінкам відчути оргазм

Як з’ясовується, жіночий оргазм залежить не тільки від мистецтва партнера і настрою. Свою роль у цьому відіграє і деяка порція ревнощів.
Оргазм
Американські вчені з Університету Окленда в Мічигані з’ясували, що вірогідність жіночого оргазму залежить від сексуальної привабливості чоловіка. Причому не в очах самої жінки, а на думку її можливих суперниць. Іншими словами, якщо жінка бачить, що її коханий подобається іншим жінкам, то вона відчуває оргазм значно частіше.

Як вважають автори дослідження, подібна чоловіча привабливість в жіночих очах є наслідком архетипу ” хорошого гена “, що має еволюційне походження. На думку вчених, завдання жіночого оргазму менше пов’язане з цілями виживання, і більше з цілями розмноження, тобто народженням хороших дітей.

Жінки вибирають чоловіків, які допоможуть їм народжувати красивих і здорових малюків. Найчастіше це залежить від зовнішності чоловіка, тобто його сексуальної привабливості. Чим більш привабливим є представник сильної статі, тим вище шанс народження від нього хороших дітей, тому жінка і відчуває оргазм в ліжку з таким чоловіком частіше.

Щоб прийти до цього висновку дослідники простежили за зв’язком між жіночими оргазмами і рівнем привабливості їх партнерів. Жінки в довгострокових відносинах (довше 6 місяців) докладно розповідали про кількість випробуваних ними оргазмів. Виявилося, що представниці прекрасної статі значно частіше відчували задоволення в ліжку, якщо інші жінки вважали їх чоловіків привабливими.

А ось власної думки жінки про привабливість коханого чоловіка для оргазму, як з’ясувалося, буває недостатньо. Потрібно, щоб його поділяли й інші.

Відправ другу:
Залишіть коментар