Медики розповіли про стан пацієнта, який постраждав внаслідок падіння балкона

Як розповіли на сторінці 103 Закарпаття,о 18.56, 8 вересня, на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов тривожний виклик – в смт. Вилок з п’ятого поверху впав балкон. Постраждало двоє місцевих мешканців. Бригада № 803 у складі фельдшера Романа КЕРЕЧАНИНА та водія Михайла РАЦИНА за кілька хвилин вже була на місці події.

Як розповідали очевидці, мати з сином вийшли на балкон помешкання на п’ятому поверсі, після чого той обвалився… Мешканці оселі впали на тротуар. Від отриманих травм 70-річна жінка померла одразу, а її 46-річний син отримав ушкодження різного ступеню важкості. Бригада «швидкої» знеболила пацієнта, провела всі необхідні маніпуляції для стабілізації його стану та фіксації ушкоджених частин тіла, і доставила до Виноградівської районної лікарні. Пацієнта було госпіталізовано до реанімаційного відділення.

А вже сьогодні, пообіді, директор «КНП Виноградівська РЛ» Олександр МИЛЮКОВ повідомив, що стан пацієнта стабілізувався і його переведено із реанімаційного відділення у травматологічне. Прогнози щодо швидкого одужання хворого робити завчасно, зараз його стан оцінюється як середньої важкості.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар