Медики: молодь на 80% захищена від повторного інфікування COVID-19

Люди віком 65 років та старше більше схильні до повторного інфікування коронавірусом у порівнянні з молоддю, яка на 80% захищена від цього.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати дослідження данських науковців у медичному журналі The Lancet.

У дослідженні зазначається, що молоді люди, які перехворіли на коронавірус, на 80% захищені від повторного інфікування вірусом, у той час як люди похилого віку мають лише 47% захисту.

«Наше дослідження підтверджує те, що припускали інші (вчені – ред.): повторне зараження COVID-19 рідко стається у молодих, здорових людей, у той час як літні люди більш схильні до повторного інфікування», – зазначили автори.

Інші результати дослідження вказують на те, що захист від повторного інфікування стабільно залишався протягом шести місяців після перенесення хвороби, і що «заходи із захисту літніх людей – включаючи соціальну дистанцію та вакцинацію – необхідні, навіть якщо людині вже встановили діагноз COVID-19».

Відзначається, що дослідження засноване на даних національної стратегії щодо тестування на COVID-19 в Данії, в рамках якої у 2020 році було протестовано близько 4 мільйонів данців.

Відправ другу:
Залишіть коментар