Маніпуляції "слуг" навколо Великоберезнянської школи-інтернат: для чого це потрібно?

З ініціативи Олексія Петрова на минулій сесії обласної ради фракція «Слуги народу» вимагала від колег прийняти рішення про ліквідацію Великоберезнянської школи-інтернат.

Однак слуги різко перефарбувалися по прибуттю Миколи Тищенка в аеропорт «Ужгород», де нардепа зустріли небайдужі до цього питання закарпатці.

Зустрічі в Ужгороді почалися з самого аеропорту. Поспілкувався з працівниками Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, котру було прийнято рішення закрити. А що робити з робочими місцями, яких в області й так не багато, ніхто не подумав. Люди вже навіть вийшли на першу мирну акцію протесту – перекрили дорогу, щоб бути почутими. Але жодної реакції від місцевої влади не отримали. Вже завтра наша команда ініціює винесення цього питання на сесію облради, – пише в мережі Тищенко.

І ось вже Тищенко, Лаба та Кривошеєв на камери грають роль захисників простого народу. Навіщо ж було лобіювати питання про ліквідацію школи раніше? Для того, щоб дати царю Миколі нині зіграти роль чесного політика? Питання риторичне.

Відправ другу:
Залишіть коментар