Мама Єгора Сипавки повідомила про завершення збору коштів (ВІДЕО)

Військовослужбовець Чопського прикордонного загону Ольга Трачук, яка наразі перебуває в Іспанії зі своїм онкохворим сином Єгором, повідомила гарну новину, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

Завдяки підтримці друзів, колег-прикордонників та багатьох небайдужих, їй вдалося зібрати суму, необхідну для сплати за курс лікування хлопчика в іспанській клініці.

«Попереду ще рік лікування та декілька років реабілітації, – розповідає Ольга. – Однак, така неймовірна підтримка – коштами, молитвами, побажаннями – надає впевненості, що ми неодмінно подолаємо хворобу і повернемося до звичного ритму життя».

Єгор, який на даний час проходить курс протонотерапії в Мадриді, мріє якнайшвидше повернутися додому – до рідних, друзів і однокласників. Він намагається не відставати від шкільної програми, вчиться дистанційно, але дуже хоче повернутися у школу.

Тож побажаймо сміливому хлопчику, аби його мрія швидше здійснилась! Ми всі радо вітатимо Єгора та його маму Ольгу на Батьківщині – здорових, бадьорих та енергійних.

Відправ другу:
Залишіть коментар