Малий прикордонний рух між Україною та Словаччиною можуть розширити до 100 км

Під час засідання сесії обласної ради у четвер, 28 травня, депутати затвердили протокол до Меморандуму про співпрацю між Закарпатською облрадою, Закарпатською ОДА та Кошицьким самоврядним краєм. Розрахований він на період на рік – із травня 2015 до травня 2016 року, передає Нове Закарпаття.
Малий прикордонний рух
Дві сторони домовилися про продовження співпраці та обмін досвідом у рамках реформування органів місцевого самоврядування. Завдяки цим домовленостям закарпатські посадовці матимуть можливість вивчити досвід реформування ОМС, що мало місце у Словаччині. Крім того, ідеться про підвищення ефективності використанні туристично-рекреаційного потенціалу обох регіонів, проведення спільних культурних та освітніх програм.

Під час зустрічі представників обох областей, що мала місце 15 травня у с.Убля (Словацька республіка), сторони домовилися продовжити зусилля, спрямовані на спрощення малого прикордонного руху між Україною та Словаччиною, зокрема, поширення його на 50-100 км (до Пряшева та Кошице). Також ішлося про відкриття пункту пропуску та розбудові інфраструктури «Чіерна-Соломоново» на українсько-словацькому кордоні.

Відправ другу:
Залишіть коментар