Маленькій закарпатці потрібна допомога, щоб почути цей світ

Інформацію про необхідність здійснення підтримки оприлюднила на своїй сторінці в Фейсбук Олександра Шманько, пише 0312.ua.

Мама дівчинки звертається з проханням допомогти зібрати кошти для придбання надпотужних слухових апаратів для доньки.

-“Вся наша сім’я: я, чоловік, донька, моя мама та моя бабуся – інваліди по слуху. У зв’язку з ситуацією чоловік тимчасово не працює, знаходиться в пошуках роботи. Не зважаючи на те, що моїй дитині було всього 4 місяці, я змушена вийти на роботу на неповний день.”
Жінка каже що однаково, цих доходів недостатньо, аби придбати апарати.

-“Як сурдопедагог і як глуха мати, я знаю, що для успішної реабілітації (розвитку слухового сприймання та формування вимови) потрібно якнайшвидше надіти слухові апарати, як це робиться в усіх розвинутих країнах. На жаль, система забезпечення інвалідів слуховими апаратами в Украінї недосконала, дуже довга процедура визнання втрати слуху, постановки на облік.”
За словами матері, якщо чекати 1-2-3 роки, то апарати виявляться зайвими. Дитина звикне жити у світі тотальної тиші, її розвиток буде затримуватися, усна мова та слухове сприйняття можуть ніколи не з’явитись.

– “Я не хочу щоб доля у доньки повторилась як в мене, дуже сподіваюсь Вашої допомоги, тому що серед моїх колег та друзів нема фінансово забезпечених людей. З такою ступінню втрати слуху дитині потрібні 2 надпотужних апарата, вартістю кожного починається від 35 тис.грн. (повідомлення магазину слухових апаратів) за два – більше 70000. До повідомлення я готова додати заключення сурдоцентру, довідки про інвалідність. Готова додати ще якісь всі необхідні довідки. Буду вдячна будь яку суму.” – йдеться у повідомленні.

РЕКВІЗИТИ МАМИ:
Шевчук Валерія
5168 7450 1741 9059

Відправ другу:
Залишіть коментар