Майже 140 тисяч людей за 5 діб виїхали через закарпатські КПП до ЄС

69 тисяч 765 людей перетнули кордон України у шести пунктах пропуску Мукачівського прикордонного загону за останні 5 діб. Про це 1 березня повідомила Суспільному речниця загону Леся Федорова.

70 тисяч людей перетнули кордон в 5 пунктах пропуску Чопського прикордонного загону за цей же період, – розповіла речниця загону Олена Трачук. За її словами, найменша автомобільна черга станом на 17:00 у пункті пропуску “ТИСА”, що на українсько-угорському кордоні – 90 автомобілів. На КПП “Ужгород” — 800 автівок, а перед пунктом пропуску “Малий Березний” – 900. В черзі на пішохідному переході “Малі Селменці” чекають на перетин кордону 150 людей

“На цей момент перед пунктами пропуску фіксуємо певне накопичення. Традиційно менше накопичення зазначається перед пунктом пропуску “Тиса”. Більше осіб і транспортних засобів перебувають перед пунктами пропуску на словацькій ділянці. Іноземців впускають на виїзд із України у загальному порядку з відповідним оформленням. Так як і оформлялося раніше. Тобто для того, аби виїхати за кордон іноземець має мати дійсний закордонний паспорт та візу за необхідності”, — наголосила речниця.

Відправ другу:
Залишіть коментар