Лляна олія - користь для краси та суглобів

Сьогодні все більша кількість людей намагається піклуватися про свій зовнішній вигляд і здоров’я, вдаючись до натуральних засобів. Особливе місце у цій процедурі посідають різні олії, зокрема – лляна.
Лляна олія
Цінна олія містить поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, а також вітаміни А, Б, К, Е, F. Усі корисні речовини зберігаються в продукті, тому що його отримують методом холодного віджиму. Не можна не сказати про калорійність олії: в ста грамах міститься 884 ккал.

Найбільш часто люди застосовують продукт для того, щоб зміцнити імунну систему, очистити організм, скинути зайву вагу і поліпшити роботу нервової системи. Крім цього, лляну олію рекомендується вживати дітям і вагітним. Це пояснюється тим, що лікувальний засіб показаний в період активного росту, дозволяє поліпшити зір, сконцентрувати увагу, а також сприяє формуванню мозку у плода і його повноцінному розвитку.

Доведено, що лляна олія нормалізує роботу серцево-судинної і травної системи, покращує стан волосся, шкіри, нігтів, сполучних тканин, стінок судин і хрящів. Для того щоб досягти такого ефекту, необхідно застосовувати олію в холодному вигляді в обсязі 1-2 столових ложок у день протягом одного місяця. Потім рекомендується зробити перерву на 3 міс. і повторити процедуру в профілактичних цілях. Можливо, комусь не під силу буде пити олію в холодному вигляді, на такий випадок продають засіб у капсулах. Звичайно, дія буде трохи слабша, проте людина помітить результат.

Також лляну олію застосовують для схуднення. В цьому випадку продукт можна включити в дієту і додавати в каші, салати та інші страви, або ж вживати в холодному вигляді, що вважається ефективніше.

Відправ другу:
Залишіть коментар