Литва і Польща домовились про часткове відкриття кордону

Громадянам Литви дозволили з 11 травня їздити для роботи, бізнесу або навчання у Польщу, а полякам – у Литву. На кордоні вони мають пред’явити документи для підтвердження мети поїздки. Про це повідомляє сайт уряду Литви.

Громадянам, які перетинають кордон між Польщею і Литвою необхідно показати трудовий договір і довідку з польського чи литовського навчального закладу, що підтверджує факт навчання.

Документи потрібно буде показати прикордонникам, які приймуть остаточне рішення щодо індивідуального в’їзду на території країн.

Повертатися в Литву дозволили не тільки через прикордонний пункт Лаздіяй – Огроднікі, а й через Калварія – Будзіско. Ті, хто повернеться з Польщі у Литву, не будуть проходити двотижневу ізоляцію. Ті ж самі умови будуть застосовуватися до польських громадянам, які подорожують в Литву для роботи, бізнесу або навчання.

Громадяни Литви зможуть вільно подорожувати по Латвії та Естонії з 15 травня. Це буде можливо через три пункти перетину кордону з Латвією. З 15 травня також можна буде повернутися в Литву. Литовці, що повертаються з Латвії і Естонії не будуть знаходитися в 14-денній ізоляції. Те ж саме стосується громадян Латвії і Естонії.

Відправ другу:
Залишіть коментар