Лісівники Закарпаття прибирають сміття у лісі

Окрім поточних справ, треба садити молоді деревцята, доглядати за культурами — прочищати від другорядних швидкоростучих порід плантації дуба, оберігати насадження від пожеж. Та не менш важливо нині прибрати території, що прилягають до лісу і рекреаційних пунктів. Поки не поросло різне сміття, що залишилися після зими, травою, ожиною й молодими чагарниками.

«Нинішня весна — запізніла, дощова, холодна, — розповідає провідний інженер підприємства з охорони й захисту лісу Ярослав Пешпекі. — І щойно настало тепло, всі наші робітники, майстри лісу, лісничі взялися до наведення порядку. Адже природа любить чистоту! До того ж наше керівництво робить наголос на наданні рекреаційних послуг людям, які хочуть відпочивати на природі, побувати в лісі, насолодитися чистим повітрям, позбирати ягоди, гриби, почути радісний спів птаства. І таких мандрівників щоразу більшає».

Тож порядок у лісі — і приємно, і потрібно. Та й райдержадміністрація вимагає цього і зобов’язує щомісяця звітувати про такі роботи.

Лісівники уже позбирали непотріб на узбіччях доріг, пофарбували таблички, квартальні стовпи і шлагбауми при в’їзді до лісових угідь, покосили й почистили кювети, впорядкували все навколо лісового готелю «Орлан». Прибрали біля альтанок і пунктів відпочинку, які до послуг гостей Закарпаття розташували уздовж автотрас. Очистили туристичні маршрути, оновили навіть криниці. Одне слово, до літнього туристичного сезону будуть стовідсотково готові.

Закарпатська область.

Відправ другу:
Залишіть коментар