Лікування діабету: ВООЗ доставляє інсулін в лікарні України

ВООЗ доставила понад 26 метричних тонн інсулінових шприц-ручок до лікарень по всій Україні, щоб забезпечити людям з діабетом можливість покращити якість життя.

За оцінками, понад 9% населення України живе з цукровим діабетом, станом, який може спричинити дорогі та виснажливі ускладнення, включаючи інфаркт, інсульт, ниркову недостатність, сліпоту та ампутацію нижніх кінцівок, якщо їх не лікувати.

«Доступ до інсуліну може врятувати життя та запобігти розвитку інвалідизуючих ускладнень», – пояснив д-р Ярно Хабіхт, Представник ВООЗ в Україні. «ВООЗ активізує свої зусилля з Міністерством охорони здоров’я, щоб реагувати на зростаючі потреби в галузі охорони здоров’я по всій Україні. Життєво важливо налагодити доступ до інсуліну та інших ліків у ці складні часи, оскільки найближчі місяці можуть стати випробуванням для системи охорони здоров’я України, як ніколи раніше».
Понад 370 тис. інсулінових шприц-ручок розповсюджується в лікарнях Дніпропетровської, Івано-Франківської, Хмельницької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Закарпатської та Запорізької областей. Це стало можливими завдяки підтримці фармацевтичної компанії Novo Nordisk та неурядової організації Direct Relief.

Забезпечення медичних закладів та аптек інсуліном вимагає налагодженої логістичної системи для дотримання необхідних умов зберігання та транспортування, зокрема холодового ланцюга. ВООЗ докладає всіх зусиль, щоб якнайшвидше та в повному обсязі забезпечити всіх пацієнтів, у тому числі дітей, які потребують цієї терапії, життєво важливим інсуліном.
Цукровий діабет займає сьоме місце серед причин смерті в усьому світі.

Понад 420 мільйонів людей зараз живуть з діабетом, і, за оцінками, це число зросте до 570 мільйонів до 2030 року та до 700 мільйонів до 2045 року.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар