Лікарі пояснили, коли з'являються антитіла до ковіду після щеплення

Антитіла, що захищають людину від коронавірусної хвороби, з’являються в неї на 22-25 день після вакцинації, – пише УНІАН

Про це заявив гендиректор Центру громадського здоров’я Роман Родина.

“У нас є дані доказових журналів наукових у яких доведено, що антитіла починають працювати десь на 22-25 день після вакцинації. Це значить, що організм не миттєво напрацьовує імунітет, йому для цього треба щонайменше три тижні”, – сказав експерт.

За його словами, напрацювання імунітету – це досить тривалий процес, він відрізняється в залежності від вакцини. У якості прикладу він навів зараження коронавірусом головного санлікаря України Віктора Ляшка, яке сталося через 13 днів після вакцинації. За його словами, людина може вакцинуватись уже зараженою, або підхопити коронавірус на перший чи другий день після вакцинації.

“Це не означає, що вона захворіла внаслідок вакцинації, це означає, що співпало з вакцинацією і організм не напрацював той імунітет, який захистить цю людину від захворювання”, – підкреслив Родина.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Чьому тоді перед вакцинацією не зробити тест на ковід?Адже коли людина вже заражена ми не можемо знати яка буде реакція організму на вакцину!!!В часи пташиного грипу наголошувала,що робити прививку доцільно до зараження!!!Чьому у нас постійно тіснують есперементи на людях і за це ніхто не несе відповідальність? Це і викликає недовіру у людей і сумніви!!!Бо треба переходити вже від формалізмів – дебілізмів до любові до людей і відношення до кожної людини як до самого себе і бачити цінність у кожному з нас!!!!А ще окрім сухої статистики і страшилок прийшов час розповідати і давати інформацію,як людям елементарними способами піднімати імунітет і настрій і у нас досить нутріціологів і людей,які мають в цьому знання і досвід,якщо ми насправді так піклуємося про своїх людей і свою націю і хочемо процвітання і розвитку,ане знищення і занепаду!!!!!Все гініальне – просто!!!!!Дякуюююю!!!!!!Я веду і здоровий спосіб життя і намагаюся своїм прикладом показати людям якісне здорове і щасливе життя!!!!!