LifeNews розродився "тестем Кличка" з "ЛНР" (ВІДЕО)

Російський пропагандистський канал LifeNews записав інтерв’ю з мешканцем Луганської області, який начебто є тестем міського голови Києва Віталія Кличка.
Кличко
Відповідне відео опубліковане на сайті телеканалу.

Репортер представила цього чоловіка як 68-річеного Валерія Борисовича, що з 1996 року переїхав з-під Броварів до містечка Лутугине Луганської області. Цей пенсіонер запевняє, що начебто після шлюбу доньки Наталії з Кличком бачив свого зятя лише кілька разів і взагалі “не поділяє його політичну позицію”.

У сюжеті стверджується, що “тесть Кличка” отримує пенсію у 4 тис. рублів від “ЛНР”, а вся його рідня залишилася “по той бік блокпостів”, на контрольованій українською владою території.

Урешті-решт російські пропагандисти заявляють, що Нацгварідя обстрілювала будинок “тестя Кличка”, пошкодивши і дах, і фундамент.

Нагадаємо, що дружина Віталія Кличка – уродженка Броварів, спортсменка і фотомодель Наталія Валеріївна Єгорова. Також відомо, що її батько – Валерій Єгоров – справді жив у Лутугіно. Однак немає жодних підтверджень, крім знятих здалеку фотографій у цьому сюжеті, що показний чоловік є тестем Кличка.

Відправ другу:
Залишіть коментар