Легкий спосіб уникнути раку простати

Щоб уникнути простати, представникам сильної статі потрібно кожен день відчувати хоча б один оргазм.
Жінка чоловік
Регулярні оргазми здатні знизити ризик раку простати більше, ніж на 20%, як показало дослідження, проведене в США. Чоловіки, які щодня проходить через еякуляцію, значно рідше стикаються з цією небезпечною хворобою. Автори дослідження не пояснили, чому оргазми захищають від пухлин передміхурової залози.

Тим не менше, раніше висувалася теорія про те, що регулярні еякуляції допомагають виводити з організму хімічні речовини, що скупчуються в простаті, які можуть викликати рак. Ще одна теорія говорить про те, що при регулярному “очищенні” сперматозоїдів виникають умови для створення нових клітин, а це допомагає зупинити скупчення старих клітин, які можуть стати злоякісними.

Передміхурова залоза розташована між статевим членом чоловіка та його сечовим міхуром, і її основна функція – виробництво в’язкої білої рідини, яка змішується зі сперматозоїдами, виробленими яєчками. Нове дослідження стало найбільшим вивченням питання зв’язку частоти еякуляцій і пухлин передміхурової залози.

Його автори встановили, що чоловіки з вікової групи від 40 до 49 років, які відчували більше 21 оргазму в місяць, скорочували ризик раку простати на 22% порівняно з чоловіками, у яких було від 4 до 7 еякуляцій в місяць.

Відправ другу:
Залишіть коментар