Ледь не повісився: на Закарпатті поліцейський врятував чоловіка від самогубства

Дільничний офіцер Михайло Плиска саме працював на своїй дільниці, коли до нього по термінову допомогу звернувся медик місцевої лікарні.

Стурбований лікар повідомив, що 32-річний житель села Нижня Апша Тячівсього району намагається покінчити життя самогубством. Не гаючи ні хвилини, дільничний одразу ж прибув на місце.

Як виявилося, чоловік в будинку перебував сам та зачинився зсередини. Відтак поліцейський силоміць потрапив до помешкання, де в одній із кімнат побачив на стільчику чоловіка, який уже майже завершив свій задум.

Дільничний стрімко кинувся на допомогу та передав чоловіка медикам. Поліцейський дізнався, що останнім часом чоловік перебував у депресивному стані, проте рідні сподівалися на покращення, а про такий задум навіть подумати не могли.

Правоохоронець запевнив родину потерпілого у подальшій підтримці та допомозі. Невдовзі, звернувшись на лінію «102», за оперативність та рішучість поліцейському подякували і медики. Адже кількома хвилинами пізніше врятувати чоловіка вже не вдалося б.

Відправ другу:
Залишіть коментар