Лабораторія ВООЗ підтвердила поліомієліт у дворічного хлопчика із Закарпаття

У дворічного хлопчика із Закарпаття підтвердили захворювання на поліомієліт. Діагноз 24 січня підтвердили у Регіональній референс-лабораторії ВООЗ у місті Гельсінкі, Фінляндія — повідомили на сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України. Це другий випадок захворювання на другий тип поліовірусу в Україні, пише Суспільне Закарпаття.

У повідомленні громадського центру здоров’я зазначили, що симптоми захворювання у хлопчика виявили 13 грудня 2021 року під час перебування у Львівській лікарні.

“Дитину лікували від іншого захворювання. 24 грудня у неї виникли ознаки неврологічного синдрому (млявого нижнього парапарезу), який вражає кінцівки. 28 грудня 2021 року відібрані зразки направили до Центру громадського здоров’я. Позитивний результат 24 січня підтвердили у лабораторії ВООЗ у Гельсінкі”, — йдеться у повідомленні відомства.

За інформацією на сайті Центру громадського здоров’я, хлопчик не щеплений через відмову батьків.

“Дитина проживає в сім’ї одна, рідних братів і сестер не має. Сім’я проживає в окремому будинку, умови проживання задовільні, водопостачання децентралізоване”, — повідомили у Центрі здоров’я.

Відправ другу:
Залишіть коментар