Кричущий інцидент на переході "Ужгород-Вишнє Нємецьке": невідомі копали лежачих на дорозі людей (ВІДЕО)

Як повідомляє ТРИБУНА у спільноті Далекобійники України\TIR UA опубліковано відео з переходу “Ужгород-Вишнє Нємецке”, на якому невідомі особи копають лежачих на дорозі людей. У коментарі до допису зазначено:

“Відео зняте на прикордонному переході “Ужгород-Вишнє Нємецке”(UA-SK). Сердечно поздоровляю Національна поліція України та Державна прикордонна служба України разом з Служба безпеки України – у вас під носом організовані кримінальні структури організували дохідний бізнес з проводження фур попри чергу (вартість проводу коливається від 1000 гривень до 9000), з цього мають відкат всі – і поліція і прикордонники. Така ж ситуація й на переході “Чоп-Захонь”(UA-HU), там черги збираються завдяки “злагодженій” роботі терміналу АСМАП, поліції і мукачівських шестьорок.

На відео якраз знято як проходить чергова розбірка між шестьорками і водіями

UPD. На адресу автора допису пішли погрози зі сторони, напевно, самих чортів мукачівських, або “термінальщиків” із Чопа, які штучно роблять колєйки у Чопі і мають заробіток із того… Одного разу з ними мали розмову хлопці з “Правого сектору”…певно треба повторити, правда Руслан Каганець ?”

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Того баригу Бучу Ивана давно пора з палити жевцем на свалці!так як робили у 90 роках!Барига усіх малолеток присадив на Мукачеві особинно на подгорянах на наркоту!спалити им дома машини и усіх родичів