Крайові обранці виділили кошти на ремонт найбільшого відділення Ужгородської міської лікарні

У ході роботи четвертого пленарного засідання другої сесії облради депутати підтримали ряд депутатських запитів свого колеги Івана Кураха, який очолює Ужгородську центральну міську клінічну лікарню.
1 (1)
Зокрема, щодо виділення коштів із обласного бюджету на проведення капітального ремонту терапевтичного відділення головного корпусу Ужгородської ЦМКЛ.

У депутатському запиті йдеться, що впродовж останніх років у цій лікарні за рахунок коштів міського бюджету проведено ремонт у відділеннях хірургії №1 та хірургії № 2, неврологічному й приймальному відділеннях, ЛОР та харчоблоці. Однак для повного завершення робіт з капітального ремонту відділень лікарні необхідно провести ремонт в одному з найбільших відділень – терапевтичному. На сьогодні розроблено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла будівельну експертизу та отримано позитивний експертний звіт. Загальна кошторисна вартість складає 2,5 млн. грн.

У зв’язку з недостатністю коштів на капітальні видатки у міському бюджеті, Іван Курах просить виділити кошти із обласної скарбниці.

Інший запит – про виділення коштів з обласного бюджету на фінансову підтримку громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» (УСВА). Її представники написали депутату звернення, в якому йдеться, що ГО “Українська спілка ветеранів війни Афганістану” (УСВА) звертається до керівництва краю з проханням про допомогу. «Вперше за роки незалежності нашої держави в обласному бюджеті не закладено фінансування нашої громадської організації. Ми, ветерани війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, не бажаємо і не будемо користуватися мовою пустих обіцянок від влади. Але ми наполягаємо, щоб держава виконала свої обов’язки і наші головні вимоги із захисту прав сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів і про своєчасну матеріальну підтримку ветеранських організацій. Ми виконали чесно і гідно свої обов’язки перед Батьківщиною, тому, просимо Вас допомогти нам».

Відтак, депутати проголосували за даний запит, який скеровано в обласну державну адміністрацію для вирішення.

Прес-служба Закарпатської облради

Відправ другу:
Залишіть коментар