Крадія-рецидивіста з Рахівщини засуджено до 6 років ув’язнення

За доводами прокурора Рахівського відділу Тячівської окружної прокуратури Святослава Юсипа місцевого жителя засуджено до 6 років ув’язнення за серію крадіжок та незаконне заволодіння транспортним засобом (ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 289 КК України).

У суді прокурор довів, що закарпатець причетний до кількох крадіжок, вчинених у Рахові в липні минулого року. Встановлені факти викрадення барсетки з грошима та документами, електроінструменту, а також незаконного заволодіння мотоциклом, який знаходився у гаражі. Крім того, обвинувачений намагався проникнути і до інших гаражних приміщень та автомобіля, аби викрасти звідти майно місцевих жителів.

До цього чоловік вже був судимий за крадіжки та порушення недоторканості житла і відбув три роки за ґратами. Наразі ж він під вартою, де перебуватиме до вступу вироку в законну силу.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар