КПП «Дяково» та «Вилок» з’єднають якісним асфальтним покриттям

На дорозі М-26 «Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» розпочались ремонтні роботи. Мета – з’єднати дорогу між контрольно-пропускними пунктами «Дяково» та «Вилок». Про це у своєму профілі у соцмережі Facebook написав народний депутат України Владіслав Поляк.

«Дорозі до КПП “Дяково” – бути!

Дорожня галузь не повинна дрейфувати навіть в ці складні часи.

Тільки минулого року багатомільярдні інвестиції в будівництво доріг залучили майже сорок тисяч працівників, які працюють безпосередньо у цій сфері, та тисячі фахівців із суміжних сфер.

Сьогодні закарпатців радує початок чергової реалізації такого проєкту, адже на дорозі М-26 «Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» водіїв зустрічає ремонтна техніка ТОВ «ШБУ-77».

На меті – з’єднати дорогу між контрольно-пропускними пунктами «Дяково» та «Вилок» якісним асфальтним покриттям»,- ідеться у дописі політика.

Владіслав Поляк наголошує на тому, що розпочата минулого року активна кампанія по ремонту закарпатських доріг продовжиться і надалі. І в цьому контексті важливий діалог і порозуміння з боку Уряду.

«Трохи раніше нам вдалося реалізувати ремонт дороги від перехрестя з автошляхом М-23 до МП «Вилок». Нині ж ми впевнено рухаємося в межах М-26 та дякуємо платникам податків і керівництву Уряду, які дослухалися до наших численних звернень на зустрічах з Прем’єр-Міністром.

Дорожня галузь не може дрейфувати сама по собі, і Києву, і області потрібно надалі координувати свої дії та об’єднувати зусилля, щоб курс фінансування галузі збільшувався саме в нашому регіоні!

Сьогодні мене радує той факт, що вже незабаром жителі Затисянщини зможуть пересуватися по новій дорозі.

У свою чергу ми й надалі звертатимемо увагу урядовців на інші автошляхи нашого краю!» – написав нардеп.

Відправ другу:
Залишіть коментар