Кожен день, як випробування: 14-річний виноградівець бореться з важкою недугою (ВІДЕО)

14-річний Едуард із Виноградова більше 3 років бореться з важкою недугою.
 
Хвороба вбиває імунну систему дитини, тож йому заборонено навіть відвідувати школу. Та шанс на порятунок є, головне – зібрати кошти і терміново відправитися на лікування.

Едуард ріс звичайно дитиною. Добре вчився у школі, активно займався спортом, завжди був лідером серед однолітків. Мав певні проблеми зі здоров’ям, однак про щось серйозне ніколи не йшла мова. Та в 11 все змінилося. Й уже більше трьох років про щасливе, безтурботне дитинство годі й мріяти.

Мама Едуарда Наталія Пенцкофер почала бити на сполох. Звертатися до всіх лікарів, та жоден в Україні не міг встановити хлопчику діагноз, від так й лікувати хворобу. Після обстеження в Угорщині хлопчику діагноз встановили. За словами лікарів, таке трапляється в одного на 100 тисяч й лікувати недугу вкрай важко та дорого. Вартість однієї процедури коштує від 3000 тисяч євро. Й проводять їх не будь-де.

Жінка каже, кожного місяця хвороба прогресує, тож лікувати дитину треба негайно. Сума лікування просто непідйомна для родини, тож жінка благає про допомогу всіх небайдужих.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Відправ другу:
Залишіть коментар